Skip to main content

Herecký tábor je novinkou sezóny 2024. Kde jinde, než ve westernovém městečku zábavního parku Šikland by měla probíhat herecká průprava? Známe dokonale toto řemeslo, však už ho úspěšně provozujeme 30 let a naše zkušenosti rádi předáme další generaci. Máme vlastní divadlo, kulisy, pódium i diváky. Umožníme tak vašim dětem zažít, co skutečně znamená být hercem.

Tábor je určen nejen dětem, které chtějí rozvíjet svoje nadání, ale i těm, kteří se ještě trochu stydí a mají strach z vystupování na veřejnosti. U nás se naučí spolupracovat v kolektivu, práci s textem, zlepší komunikativnost a prezenční schopnosti. Zábavnou formou se zbaví ostychu a rozvinou svoji kreativitu.

Co děti čeká: Děti si pod vedením zkušených instruktorů a skutečných herců osvojí herecké dovednosti, společně připraví scénář, nacvičí vlastní představení, a to na závěr předvedou před širokým publikem. Rozvinou tak svoje nadání, naučí se mnoho zajímavého z divadelního, pěveckého či tanečního oboru, dozví se, jak překonávat trému, jak pracovat v týmu a užijí hodně zábavy.

Leave a Reply