Skip to main content

Letní tábory nabité programem a zábavou v jedinečném prostředí Šiklandu. Děti jsou do oddílů zařazeny podle věku (s vrstevníky) případně dle preferencí rodičů (s příbuzným nebo kamarádem). Jedině u nás se děti zapojí přímo do dění v zábavním areálu. Kromě táborového programu děti zhlédnou všechna představení ve westernovém městečku včetně sobotního speciálního programu. Užijí si zábavu na atrakcích a podniknou výlet do Strašidelného zámku Draxmoor v Dolní Rožínce, a to samozřejmě za doprovodu svých vedoucích.

Náš táborový team

Janča

Janča, zkušená táborová vedoucí (i hlavní), zdravotnice i kuchařka na Šiklu. S třicetiletou praxí ve školství. Sportovně zaměřená, energická, usměvavá, empatická a spolehlivá.

Za mě: Šiklův mlýn nejlepší místo pro všechny – zábava, příroda, poučení a super lidičky.

Lea

Jsem Lea, na tábory jezdím už řadu let a to jako vedoucí, převážně ke koním.
Už při volbě střední školy jsem si uvědomila, že práce s dětmi je cesta, kterou chci kráčet. Působila jsem jako učitelka v mateřské škole, později na škole základní, aktuálně jsem průvodce v Montessori škole, kde se zaměřuji na angličtinu.

Jako milovnice koní jsem se na městečku Šiklův mlýn ocitla už před 30 lety, kdy jsem sem jezdila s príma koňáckou partou a za zážitky. Jezdeckému sportu se věnuji od svých deseti let a mezi moje největší úspěchy patří získání Zlaté medaile na Mistrovství Slovenska v drezurním ježdění.

Posledních 7 let zde mám i své koně a aktivně se věnuji jezdeckým tréninkům dětí (i koní).

Hanka

Jmenuji se Hanka, je mi 20 let a studuji na Jihočeské univerzitě obor zdravotnický záchranář. Na Šiklandu budu letos potřetí. Primárně jezdím jako instruktor na jezdecký tábor, ale byla jsem i vedoucí na dobrodružném a fungovala chvíli jako zdravotník. Šikland je srdcovka a využiji každé volné chvilky, abych tam byla.

Adéla

Ahoj!

Jmenuji se Adéla, i když na táboře mě všichni znají pod přezdívkou čokoládka🍫.

Na tábory jezdím odmala, konkrétně na Šikland letos pojedu pátým rokem!

Je to tady takový druhý domov, kde se každý den stává nezapomenutelným zážitkem a vzpomínkou !❤️

Tea

Jméno: Tea Vodehnalová
Věk: 20 let (nar. 23.7.2003)
Momentálně studuji na Univerzitě Tomáši Bati ve Zlíně fakultu logistiky a krizového řízení obor ochrana obyvatelstva.

Mezi mé zájmy patří zpěv, cestování, čtení, práce s dětmi, společenské akce, cizí jazyky a zvířata.

Na tábor ve Šiklově mlýně se každý rok moc těším, bohužel minulý rok jsem musela tábor přesunout na druhou kolej, a to především z důvodů studijních povinností. Za tuto jednoroční pauzu jsem se víc utvrdila v tom, že práce s dětmi neodmyslitelně patří k mému létu, a že nechci přijít o další léto na táboře. Už se tedy těším, až strávím již 3. léto s dětmi na táboře v Šiklově mlýně 😊

Filip

Jsem Filip Jančík, všeobecná sestra z pražské nemocnice a od roku 2015 čerpám i zkušenosti z našeho letního táboru. Tam funguji nejen jako zdravotník, ale vedu i programy pro děti. S láskou ke své profesi a kreativitou se snažím vytvářet pro všechny bezpečné a zábavné prostředí. Těším se na společné letní dobrodružství!

Lucie

Ahoj, jmenuji se Lucka, pracuji jako veterinární lékařka a taky máma na plný úvazek😄 Na táboře na Šiklandu jsem byla zatím jen dvakrát. Jednou byla mojí náplní práce výpomoc za kuchyní a podruhé jsem si vyzkoušela vaření pro celý tábor. 

Táborová atmosféra mne pohltila a musím říct, že návrat do reality po skončení tábora byl vždy těžký😉. Jsem táboru vděčná za útěk od každodenních starostí a taky za nové přátele.

Jiří

Ahoj, jmenuji se Jirka a je mi 22 let. Na tábory na Šiklův mlýn jezdím už přibližně od osmi let, ale i tak se na každý nový turnus těším jako poprvé 🙂
V současnosti studuji na NEWTON University obor finanční řízení a na Masarykově univerzitě obecnou jazykovědu a baltistiku se zaměřením na finštinu. Ve zbývajícím čase se rád věnuji trenérství, studiu cizích jazyků a cvičení.

Nela

Jsem Nela, instruktorka jezdectví a oddílová vedoucí na Šiklandu, kam jezdím už přes deset let. 

Zálibu v jezdeckém sportu jsem našla ve svých deseti letech, dnes pozornost věnuji hlavně přirozené komunikaci, individuálním lekcím pro začátečníky a vedení jezdeckého oddílu pro dorost. 

V zimě pracuji v lyžařské školičce jako vedoucí kanceláře a instruktor lyžovaní. 

Ve volném čase dávám prostor své kreativitě na keramickém kroužku a pro pohodovou náladu a lepší kondičku volím hory, vandr a skvělou partu přátel. 

Šikl, děti, koně, skvělá parta a spousta zábavy neodmyslitelně k mému létu patří!